تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Urizen Shadows of the Cold Deluxe Frosty Edition نسخه PLAZA

DELUXE FROSTY EDITION سرانجام منتشر شد . اتفاقات غیر قالب پیش بینی و سایه ای سرد بر روی سرزمین های Urizen همگی را در Cold Deluxe Frosty Edition تجربه کنید . بیش از 46 کاراکتر با ویژگی و توانایی های منحصر بفرد در بازی حضور دارند که هرکدام بنحوی روند بازی را تغییر می دهند . بازی از گرافیک فوق العاده ای برخوردار نیست و برعکس دارای یک گرافیک پیکسلی است و همین موضوع جذابیت بازی را چندین برابر کرده است . بازی ، داستانی حطی را روایت می کند اما وجود اتفاقات عجیب و غیب حال و هوای خاصی را به پلیر القا می کند .

سایر توضیحات : Urizen Shadows of the Cold Deluxe Frosty Edition یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی Bloodshadow Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . بیش از 69 ماموریت ، بییش از 40 اچیومنت ، کارفرمایان اصلاح شده ، جنگجویان قابل پخش و پنهانی جدید ، 3 حالت مختلف دشواری ، پشتیبانی از گیم پد ، 12 مرحله کاملا جدید ، توانایی صحبت با بومیان و مردم شهر با ارائه نکات و اسرار منحصر به فرد ، پایان کامل جدید ، اسرار پنهان بیشتر و جود DLC های بیشتر تماما ویژگی های این بازی را تشکیل می دهند .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

مشخصات بازی Urizen Shadows of the Cold Deluxe Frosty Edition :

نام بازی : Urizen Shadows of the Cold Deluxe Frosty Editionپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Bloodshadow Gamesمنتشر کننده : Bloodshadow Gamesسبک بازی : اکشن و ماجراییامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Urizen Shadows of the Cold Deluxe Frosty Edition

لینک دانلود