تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Viking Squad نسخه HI2U

Viking Squad یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی Slick Entertainment Inc. طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . شمیر خود را به دست گیرید ، کلاه خود را بر سر گذارید و به میدان نبردی مهیب و پر هرج و مرج قدم گذارید و به جوخه وایکینگ ها ملحق شوید . وظیفه شما به عنوان یکی از اعضای این گروه ، متوقف کردن Loki نفرت انگیز و باز کردن دروازه های Valhalla است . تا با یکدیگر متحد نشوید نابودی دشمنان محقق نخواهد شد .

سایر توضیحات : امکان بازی به صورت Local و Online Co-op ، یافتن سلاح های جدید و بهبود توانایی ها و مهارت های شخصیت اصلی بازی ، وجود سلاحی مخصوص برای هریک از کاراکترهای اصلی بازی ، سیستم مبارزه دقیق و سبک قابل توجه و تامل ذر قالب هنری 2 بعدی تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد بازی است .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Viking Squad نسخه HI2U

 

مشخصات بازی Viking Squad :

نام بازی : Viking Squad پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Slick Entertainment Inc. منتشر کننده : Slick Entertainment Inc. سبک بازی : اکشن و ماجرایی نوع فایل : ISO لینک مرتبط : STEAM – برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .  

Viking Squad

لینک دانلود