تبلیغات

فیلم سینمایی دوباره زندگی

تبلیغات

سریال دل

دانلود بازی کامپیوتر Vincere Totus Astrum

پنج امپراطوری برای به چنگ آوردن ستار های کهکشان , برعلیه یکدیگر به پا خاسته اند . تنها یک امپراطوری می تواند بر دیگران چیره شود , آیا شما قدرت کافی برای تسخیر تمامی ستارگان را دارید ؟ برای تسخیر تمامی ستارگان باید از سرعتی بالغ بر 4x بهره مند شوید . بازی ترکیبی از مبارزات با گیم پلی سریع و آسان را به معرض نمایش می گذارد . در این نسخه 5 نژاد وجود دارد که هرکدام دارای توانایی و مهارت های مخصوص به خود بوده و در ابتدای بازی باید یکی از آنها را برگزینید . در نهایت , تنها یک نژاد می تواند بر تمام کهکشان تسلط پیدا کند .

سایر توضیحات : Vincere Totus Astrum یکی از بازی های سبک استراتژیک است که توسط کمپانی Gamesare طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Clickteam برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . تحقیقات و پیشرفت های روزانه باعث می شود تا سیستم های سفینه ای خود را بهبود بخشیده و یک ناوگان نظامی عظیم را شکل دهید اما زیاد خوشحال نباشید زیرا دشمنان شما نیز در چنین موقعیتی قرار دارند و به دستاوردهای خوبی دست پیدا کرده اند . جهان ، یک مکان کوچک است و شما باید برای مذاکره ، تجارت و یا مبارزه با امپراطوری های دیگر ، به توافق برسید . وجود چهار حالت مختلف بازی این فرصت را به شما می دهد تا خود را در وضعیت های متفاوتی فرار داده و توانایی های خود را در زمینه مدیریت بحران در لحظات حساس مورد ارزیابی قرار دهید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Vincere Totus Astrum

مشخصات بازی Vincere Totus Astrum :

نام بازی : Vincere Totus Astrum پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2017 شرکت سازنده : Gamesare منتشر کننده : Clickteam سبک بازی : استراتژیک نوع فایل : RAR لینک مرتبط : STEAM

Vincere Totus Astrum

لینک دانلود