تبلیغات

فیلم سینمایی دوباره زندگی

تبلیغات

سریال دل

دانلود بازی کامپیوتر Virtual Rides 3 – Funfair Simulator نسخه PLAZA + آپدیت 1.1

به روز رسانی :

96/02/12 آپدیت جدید اضافه شد

بار دیگر Virtual Rides III بازگشته است , اینبار در محیطی بزرگتر ، جذابتر و چشم نوازتر از قبل . اجازه دهید رویاپردازی هایتان شما را به هر طرفی که دوست دارند , هدایت کنند و طراحی و کنترل بیش از 10 وسیله تفریحی را در اختیار گیرند . Virtual Rides III قصد دارد در نهایت شما را به یک نمایش دهنده بدل کند . اینکه شما بتوانید رنگ اجزا را تغییر دهید و یا دکوراسیون را متحول کنید تماما به خودتان بستگی دارد . استفاده از روشنایی , ماشین مه ساز و تجهیزات نورپردازی این اجازه را به شما می دهد تا جذابیت های خاصی برای نمایش ایجاد کنید .

سایر توضیحات : Virtual Rides 3 – Funfair Simulator یکی از بازی های سبک شبیه ساز است که توسط کمپانی Zeichenkraftwerk Jeutter & Schaller GbR طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی 2tainment GmbH برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . زمانی که شب فرارسد , محیط بازی خود را در نورپردازی خارق العاده ای می بیند . شما مدیر این کارناوال خواهید بود . میکروفون را در دست گرفته و با هر شیوه ای که می توانید سعی به جذب مخاطبان بیشتر نمایید . جالب است بدانید در طول بازی شرایط آب و هوایی ثابتی حکمفرما نخواهد بود و شرایط سخت و بحرانی نیز تجربه خواهید کرد . زمانی که در اتاق کنترل قرار میگیرید باید تمام هوش و حواستان بکارتان باشد زیرا یک اشتباه می تواند خسارات جبران ناپذیری را پدید آورد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Virtual Rides 3 – Funfair Simulator نسخه PLAZA

مشخصات بازی Virtual Rides 3 – Funfair Simulator :

نام بازی : Virtual Rides 3 – Funfair Simulator پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2017 شرکت سازنده : Zeichenkraftwerk Jeutter & Schaller GbR منتشر کننده : 2tainment GmbH سبک بازی : شبیه ساز نوع فایل : ISO لینک مرتبط : STEAM

Virtual Rides 3 – Funfair Simulator

لینک دانلود