تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Viscera Cleanup Detail

بازی Viscera Cleanup Detail در سبک شبیه ساز می باشد که توسط استودیوی مستقل RuneStorm ساخته شده و استودیوی مذکور بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . بازی Viscera Cleanup Detail با دارا بودن سبک علمی و تخیلی بازیکنان را در محیطی قرار می دهد که باید تمام تجهیزات را پس از حمله ای که بیگانکان داشته اند پاکسازی کنند . استودیوی RuneStorm که مقر اصلی آن در آفریفای جنوبی می باشد اولین تجربه ی بازی سازی خود را داشته و سعی بر آن بوده که یک عنوان جذاب را خلق کند .

خلاصه داستان : تهاجم بیگانگان و آلودگی هایی که آنها با خود آورده اند بسیاری از مراکز را نابود کرده است . بسیاری از انسان ها جان خود را از دست داده اند و تمام تاسیسات از بین رفته است در حالی که بیگانگان قابل توقف نیستند . تمام امیدها از بین رفته بود تا زمانی که یک بازمانده پیدا شد و شهامت ان را داشت که با بیگانگان مبارزه کرده و آنها را به جایی بفرستد که از آن آمده اند . این یک نبرد طولانی و وحشتناک بود ولی قهرمان داستان از هیچ تلاشی دریغ نکرد تا تهدید بیگانگان را خنثی کند و بشریت را نجات دهد . گیم پلی بازی Viscera Cleanup Detail بسیار زیبا بوده و حس ترس را به بازیکن القا می کند اینکه شما به عنوان تنها بازمانده در تجهیزات مختلف رفته و با انواع دشمنان عجیب و قدرتمند مبارزه کنید بدون شک شما را با چالش روبه رو می کند .

مشخصات بازی :نام بازی : Viscera Cleanup Detailنام بازی (فارسی) : پاکسازی جزئیاتپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : RuneStormمنتشر کننده : RuneStormسبک بازی : شبیه سازنوع فایل : ISO
لینک دانلود