دانلود بازی کامپیوتر Voxel Turf v1.1.0

به روز رسانی :

1399/05/06 نسخه Voxel Turf v1.1.0 اضافه شد .

Voxel Turf

یک بازی Sandbox و مبتنی بر بلوک است ، شهر سازی کنید ، ساختمان ها را تخریب کنید ، مراحل را تکمیل کنید یا برای قلمرو مبارزه کنید ، برای خودتان یک امپراطوری بسازید یا اینکه فقط رانندگی کنید ، پرسه بزنید و همه چیز را نابود کنید . این بازی به شما آزادی می دهد .Voxel Turf به شما اجازه می دهد مجری خیر خواهی باشید یا اینکه هرج و مرج ایجاد کنید در حالی که در شهری تعامل دارید که ساخته ی دست خودتان است .آیا تا کنون یک بازی جهان باز را انجام داده اید و به این فکر افتاده اید که ” کاش می توانستم بنایی ایجاد کنم” ؟یا اینکه دوست دارید در یک بازی شهر سازی رانندگی کنید و با محیط تعامل داشته باشید ،یا اینکه با خودتان می گویید ای کاش سازه های من جان می گرفتند و حرکت می کردند ! اگر حداقل یکی از سوال های فوق را مثبت پاسخ داده اید این بازی مخصوص شما است !در شهری زندگی کنید که سازه ی دست خودتان است ، بیش از 50 ساختمان پیش ساخته برای شما در نظر گرفته شده است ، شما حتی می توانید ساختمان های مخصوص به خودتان را در بازی بسازید ، می توانید ساختمان های شگفت انگیزی را با استفاده از بیش از 15000 نوع بلوک در 100 دسته بندی متنوع بسازید. شما حتی می توانید در شهری زندگی کنید که به صورت غیر دستی و تصادفی ساخته می شود.

سایر توضیحات : در این بازی  باید تمام تلاش خود را به کار بگیرید تا پولدار شوید ، می توانید  با انجام ماموریت ها و راه های دیگر پول به دست بیاورید ، دار و دسته های امنیتی راه بیندازید تا درامد کسب کنید ، شما می توانید یک انقلابی باشید ، در مسابقات خیابانی شرکت کنید ، وسایل نقلیه بدزدید ، دزدان را از بین ببرید و از مردم در مقابل آن ها دفاع کنید ، یک طراح متخصص باشید که از طریق طراحی ساختمان هایی منحصربه‌فرد کسب درامد می کند همه ی این کار ها منبع درآمدی برای شما خواهند بود  ، شما می توانید محیط اطراف را با مواد منفجره ، سلاح ها و تانک نابود کنید ، می توانید وسایل نقلیه متنوعی را برانید مثل تانک ها ، هلیکوپتر ، ماشین ها یا چرخ‌دستی خرید و … این بازی دارای قابلیت Lan بوده و بیش تر ماموریت های آن را می توان به صورت Co op انجام داد ، با یکدیگر همکاری کنید تا شهری بنا کنید یا با هم رقابت کنید .یک بازی کم حجم با ویژگی هایی فوق العاده ، Voxel Turf را از دست ندهید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید* *دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

نام: Voxel Turf
شرکت سازنده: L Twigger
ورژن: v1.1.0
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز

Voxel Turf v1.0.9

 Voxel Turf is a block based city builder/action adventure game. Build cities or destroy them. Start businesses or rob them. Nurture your citizens or subjugate them. Build a real estate empire, or perhaps just drive around and blow stuff up. Its your choice! Voxel Turf allows you to be the force of benevolence or the agent of chaos in a city of your creation.

لینک دانلود