دانلود Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War Tau v1.5.0

به روز رسانی :

1398/12/07 نسخه Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War Tau v1.5.0 اضافه شد.

Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War Tau

گلادیوس به عنوان سرزمین نخبگان شهرت دارد و سیاره ای با اشیای باستانی که در دل خود جای داده است . در طول استعمار ، آثار باستانی یافت شد که نشان می دهد نکاتی از گذشته هنوز پنهان است . اما این چیزی بیشتر از اثری باستانی بود . چیزی بیدار شده ، یک وحشت نامرئی از یک گذشته باستانی و شهروندان گلادیوس خود را در جنگ وحشتناکی برای بقا به دام انداختند . Gladius زمانی به عنوان سیاره صلح و دوستی شناخته میشد اما حالا تنها جنگ بر آن حکمرانی می کند . Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War شما را به دنیای ترور و خشونت وارد می کند .سایر توضیحات :

بازی Warhammer 40000 Gladius Relics of War Tau

یکی از بازی های سبک استراتژیک است که توسط کمپانی Proxy Studios طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Slitherine Ltd برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . چهار جناح درگیر جنگ وحشیانه برای تسلط بر منابع سیاره با یکدیگر به مبارزه خواهند پرداخت . در اولین بازی استراتژی Warhammer 40,000 شما کنترل یکی از چهار جناح Astra Militarum, Space Marines, Orks و Necrons که هر کدام دارای گیم پلی منحصر به فرد ، درخت فن آوری ، واحدها و قهرمانان خود هستند ، برعهده دارید . با چالش های مختلف در بخش هوش مصنوعی و co-op همراه شوید و لذتی بی اندازه را از یک بازی استراتژی موفق تجربه کنید .

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

نام: Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War Tau
شرکت سازنده: Proxy Studios
ورژن: v1.5.0
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Slitherine Ltd
رمز فایل: www.download.ir

Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War Tau v1.5.0

Gladius Prime was known to Imperial scholars as a planet of archeological interest. During its colonization ancient relics were found, revealing hints of a shrouded past. But it was more than relics. Something awakened, an unspeakable horror from an ancient past, and the citizens of Gladius found themselves trapped in a terrible war for survival. Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War brings you to a world of terror and violence with the first turn-based 4X strategy game set in the Warhammer universe. Face challenging AI or cooperate or compete with friends and strangers across the globe.

لینک دانلود