دانلود بازی کامپیوتر Warhammer 40000 Space Wolf تمام نسخه ها + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1396/06/31 آپدیت v1.01 نسخه SKIDROW اضافه شد.

بازی Warhammer 40000 Space Wolf تلفیقی از سبک های Turn-Based و RPG یا نقش آفرینی است. یک بازی که کاملا به استراتژی شما وابسته است. یک بازی که شما نقش بسیار تعیین کننده ای در پیروزی یا شکست نیروهای خود دارید. در این بازی شما در نقش رهبر گروه Space Wolf به رهبری Valgard Twice Slain هستید. یکی از دوستان و هم پیمانان شما در تله گرفتار شده است. مغز متفکر این تله گروهی یاغی از گروه Word Bearers هستند. این مسئله باعث شده است که شما در Kanak یک فرود اضطراری داشته باشید. جایی که تنها گروه های بسیار وحشی زندگی می کنند. فراموش نکنید که هدف این بازی تنها نجات یافتن نیست بلکه باید با استفاده از یک استراتژی خوب بتوانید بر دشمن چیره شوید. بازی Warhammer 40000 Space Wolf از ساخته های شرکت بسیار معروف Herocraft است که با تولید  نسخه های پیشین این توانست یک بازی بسیار زیبا همراه با یک داستان فوق العاده به دنیای بازی عرضه کند.

سایر توضیحات: در این بازی باید شرایط سخت مختلفی با دشمنان مختلف روبرو شوید. یکی از خطرناکترین این دشمنان بدون شک Word Bearers هستند، کسانی که خدایان جنگ و شورش را اطاعت می کنند. محیط های مختلف بسیار خطرناکی در پیش دارید پس باید با استفاده از ابتکار خود، نیروهای خودی را آماده کنید و به آن آنها این مسئله را گوشزد کنید که این جنگ، جدال روشنایی با تاریکی است. علاوه بر اینها، در این بازی گروه های مختلفی نظیر Grey Hunter، Wolf Scout و Wolf Guard وجود دارند. انتخاب هر کدام از این گروه ها به سبک و سلیقه شما باز می گردد و هر کدام توانایی های خاص خود را دارند.

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

*توجه کنید که حتما فیلم آموزش نصب را با نرم افزار Media player Classic مشاهده نمایید*

*تحت هیچ شرایطی بازی را آپدیت نکنید*

دانلود space wolf جدید

مشخصات بازی Warhammer 40000 Space Wolf :نام بازی : Warhammer 40000 Space Wolfپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Herocraftمنتشر کننده : Herocraftسبک بازی : اکشن – استراتژیکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Warhammer 40000 Space Wolf

لینک دانلود