تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Wartile v1.1.9.4 نسخه Razor1911

به روز رسانی :

1399/02/02 نسخه Razor1911 v1.1.9.4 اضافه شد.

Wartile

بازی ای استراتژیک می باشد که در آن مهره های warband  و Viking را در جهانی مینیاتوری کنترل می کنید. جهانی که اساطیر بسیاری از جمله اساطیر نورس را در خود جای داده است و قرار است ماجراهایی جذاب و نفسگیر را روایت کند . چالش هایی پیش روی شما قرار خواهند گرفت که هر لحظه توانایی های شما را به چالش می کشند و سعی دارند مهارت شما را در اتخاذ روش های مختلف استراتژی در هنگام رویارویی با مشکلات , مورد ارزیابی قرار دهند . Wartile یکی از منحصر به فردترین بازی های استراتژیک بشمار می آید که حوادث را در زمان واقعی روایت می کند و شما را وادار به برنامه ریزی برای برداشتن قدم های بعدی در طول بازی می نماید . طبق گفته سازندگان بازی , هسته اصلی بازی را موقعیت و تصمیم گیری شکل داده است . بازی و ماموریت ها در محیطی زیبا و مناظری چشم نواز دنبال می شود و در طول مسیر با شخصیت های مختلفی روبرو خواهید شد , کاراکترهایی از نژاد وایکینگ ها که برای رسیدن به اهدافشان حتی حاضرند جانشان را فدا کنند . در صورتی که بتوانند ماموریت ها را به طور کامل انجام دهید

بازی Wartile

این اجازه را به شما می دهد تا سلاح ها و تجهیزات خود را بهوبد بخشیده و یا ارتقا دهید . یکسری کارت های خدایان در بازی وجود دارد که در دسترس قرار گرفتنشان تماما به عملکرد شما بستگی دارد . بازی از 3 کلاس منحصر به فرد وایکینگ ها و 3 سطح دشواری تشکیل شده است که هر کدام با سبک های مبارزه و توانایی کارت های منحصر به فردی پا به میدان نبرد می گذارند . 
نام: WARTILE
شرکت سازنده: Playwood Project
تاریخ انتشار: 2018
ورژن: v1.1.9.4
نسخه: Razor1911
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: نقش آفرینی - استراتژیک - ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Deck13, WhisperGames
رمز فایل: www.download.ir

Wartile v1.1.9.4 - Razor1911

A miniature world coming to life
Experience a living, breathing tabletop video game that invites the player into a miniature universe full of small adventures set in beautifully handcrafted diorama battle boards inspired by Norse mythology to honor the Vikings!


Cool-down based combat that keeps the action flowing
Wartile is a cool-down based game that keeps the action flowing, with ample opportunities to plan your moves. Although it contains the strategic elements from turn-based games, a mixture of slow down features and cool-down based gameplay maintains the tension of battle while allowing for breathing room to make tactical decisions. At its heart, Wartile is a game about positioning and tactical decision making.


Your control the pace of battle
With Slow Time always available you can control the speed of the fight giving you an advantageous tactical benefit in critical situations where every action counts.


Collect & level up figurines and customize their equipment and abilities
Collect and level up an array of different figurines. Customize your Warband with armor pieces, weapons, unique combat abilities and set up your deck of Battle Cards, to provide a choice of tactical options before they embark on each quest.

لینک دانلود