تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر WAyE نسخه PLAZA + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1397/10/01 آپدیت جدید v20181221 اضافه شد.

شما یک ماهیگیر معمولی با زندگی عادی هستید . به طور معمول، همه چیز را بسته و ماهیگیری می کنید . کلبه را ترک می کنید و در ساحل زیبا به گشت و گذار می پردازید و دور می شوید . شما می دانید دقیقا چه کاری انجام دهید . خسته از کار روزمره ، تصمیم می گیرید چرت بزنید . اتفاق وحشتناکی رخ می دهد و ناگهان شما خودتان را در یک اقیانوس آزاد می بینید . در حال حاضر شرایط شما از نظر روحی بسیار وخیم است . همه چیز برای شما اهمیت زیادی دارد . خطر هر لحظه شما را تهدید می کند . وحشت بدترین دشمن شماست، بنابراین باید مراقب باشید . تصمیمات اشتباه ممکن است برای شما هزینه داشته باشد . اگرچه شما احتمالا چنین فکر نمی کنید اما ماجراهای بسیاری در دریا انتظار شما را می کشند . یک برنامه خوب نیمی از موفقیت است . سخت ترین کار این است که از آنچه که در اختیار دارید به خوبی استفاده کنید . WAyE یکی از بازی های سبک استراتژیک ، ماجرایی و شبیه ساز است که توسط کمپانی Pjural طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

مشخصات بازی WAyE :

نام بازی : WAyEپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Pjuralمنتشر کننده : Pjuralسبک بازی : استراتژیک ، ماجرایی و شبیه سازامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

WAyE - PLAZA

You are a typical fisherman with normal life. As usual, you pack your things and go fishing. You leave your beloved hut. You pass beautiful beach and sail away. You know what to do exactly. Tired, you decide to take a nap. However, something terrible happens and suddenly you find yourself alone at an open ocean. Now, everything you took is crucial.

Everything you do has great significance. Dangerous are everywhere and you are your own rudder, sailor and vessel.

Panic is your worst enemy, so you have to be careful. Wrong decisions may cost you life.

Even though you probably wouldn't think so, plenty of adventures await you on the sea.

A good plan is half of the success. The most difficult thing is to use what you have well.

In the middle of the ocean, it is difficult to create anything, but if you really want to - you will make it.

لینک دانلود