دانلود بازی کامپیوتر We Are Chicago نسخه CODEX

شما در مدرسه مورد آزار و اذیت قرار می گیرید , دوستانتان از کمک به شما اجتناب می کنند , شما باید مطمئن شوید خواهرتان از اتفاقات خطرناکی که شما را احاطه کرده است , در امان باشد . یک هفته قبل از آنکه از دبیرستان فارغ التحصیل شوید , زندگی شما تا مرز نابودی پیش می رود . چگونه می توانید حداقل برای یک هفته هم که شده خانواده تان را کنار یکدیگر نگهدارید و از یک حادثه جبران ناپذیر جلوگیری نمایید ؟ در این بازی شما در قالب شخصیتی به نام Aaron به ایفای نقش می پردازید , کسی که در جنوب شیکاگو زندگی می گذراند و با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می کند .

سایر توضیحات : We Are Chicago یکی از بازی های سبک ماجرایی و شبیه ساز است که توسط کمپانی Culture Shock Games LLC طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . داستان بازی در طول یک هفته سرنوشت ساز روایت می شود و در طول این دوره باید در مقابل سخت ها مقاومت کنید , به دوستان و خانواده خود بیشتر نزدیک شوید , خود و جهان اطرافتان را بیش از پیش بشناسید . در این بازی شاهد روایت داستانی عمیق خواهیم بود که با زندگی تمامی شخصیت های بازی گره خورده است و یک اشتباه در طول بازی می تواند سرنوشت بسیاری از انسان ها را تغییر دهد . روایت قدرتمند , تجربه زندگی در قالب شخصیتی در شهری بزرگ , وجود گزینه های مختلف برای انتخاب و محافظت از خانواده و دوستان و موسیقی متن گوشنواز تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد بازی بشمار می آید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر We Are Chicago نسخه CODEX

مشخصات بازی We Are Chicago :

نام بازی : We Are Chicago پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2017 شرکت سازنده : Culture Shock Games LLC منتشر کننده : Culture Shock Games LLC سبک بازی : ماجرایی و شبیه ساز نوع فایل : ISO لینک مرتبط : STEAM

We Are Chicago

لینک دانلود