تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Welcome to Princeland نسخه TiNYiSO

Welcome to Princeland یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی Eren Aydin و Serhat Yucekaya طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Eren Aydin برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . ما در Princeland جنوب شرقی دریای عمان زندگی می کنیم . اینجا محلی است که توسط کشورهای قدرتمند برای انجام آزمایشات مواد مخدر و فن آوری استفاده می شود . در این مکان نرخ مالیات٪ 800 است و شما به سختی می توانید زنده بمانید . ما قادر به انجام هیچ کاری نیستیم و رها کردن روستاها ممنوع است . ما قدرتی نداریم لطفا به ما کمک کنید … شاهزاده در یکی از مکان های نامشخص این سرزمین پنهان شده است . پیدا کردن و کشتن او ، سپس ما قادر خواهیم بود که سلاح ، وسایل نقلیه ، حیوانات خانگی و مواد غذایی بدون مالیات را دریافت کنیم . بازی علاوه بر بخش تکنفره از حالت مولتی پلیر نیز پشتیبانی می کند و شما می توانید با 16 پلیر دیگر در حالت مولتی به رقابت بپردازید .

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

مشخصات بازی Welcome to Princeland :

نام بازی : Welcome to Princeland پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2018 شرکت سازنده : Eren Aydin و Serhat Yucekaya منتشر کننده : Eren Aydin سبک بازی : اکشن و ماجرایی امکان بازی به صورت آنلاین : ندارد نوع فایل : ISO لینک مرتبط : STEAM

Welcome to Princeland

We live in Princeland, south east of Oman Sea.
This is a place which is used by powerful countries to do drug trials and technology experiments.
A place that has %800 tax rate, where you can barely stay alive.
We are not able to anything, and leaving villages is forbidden. We have no power. Please help us stranger...
The prince is hiding in one of the hatches in this land. Find and kill him, then we will be able to get weapons, vehicles, pets and food tax-free.


Game modes
Singleplayer. Internet connection is still required but it won't connect to Steam lobbies.
Multiplayer. A multiplayer session can be played with up to 16 players as cooperative, but you can enable 'friendly fire' when creating a game.

لینک دانلود