تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Welcome to the Game II نسخه HI2U

Welcome to the Game II یک بازی استراتژی و معماگونه است که در اتمسفری ترسناک روایت می شود . اتفاقات بازی در اعماق جهان وب رخ می دهد ، چرا شما در جستجوی سایه وب هستید ؟ بیایید دوباره به داستان برگردیم . در این بازی شما در قالب شخصیتی به نام Clint Edwards ، خبرنگار تحقیقی در یک منطقه بزرگ شهری به ایفای نقش می پردازید . از خواب بیدار شوید تا صداها از کامپیوتر شما شنیده شوند . کسی برای شما یک لینک ارسال کرده است که موجب زنگ خطر برای بینندگان آن می شود . پس از دیدن لینک ، شما یک زن به نام آمیلا را می بینید که ترس تمام وجودش را فراگرفته است .

سایر توضیحات : Welcome to the Game II یکی از بازی های سبک استراتژیک و شبیه ساز است که توسط کمپانی Reflect Studios طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . Amalea در مورد وب سایه مطالبی را بیان می کند ، مردانی با ماسک او را احاطه کرده اند و در پایان او را به قتل می رسانند . هنگام تلاش برای توضیح موقعیت خود ، جریان به طور ناگهانی به پایان می رسد . کلینت می داند که وب عمیق جایی نیست که براحتی بتوان به آن نفوذ کرد . شما هرگز نمی دانید که چه کسی در اطراف شما وجود دارد . در ادامه داستان باید برای رمزگشایی مرورگر وب ، به یک کد 8 رقمی دست پیدا کنید . شما این کار را با استفاده از یک سیستم عامل کامپیوتری شبیه سازی شده روی کامپیوتر خودتان انجام می دهید .

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

Welcome to the Game II Center

مشخصات بازی Welcome to the Game II :

نام بازی : Welcome to the Game IIپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Reflect Studiosمنتشر کننده : Reflect Studiosسبک بازی : استراتژیک و شبیه سازامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Welcome to the Game II

لینک دانلود