دانلود بازی کامپیوتر Wells نسخه PLAZA

خود را برای روبرو شدن با انبوهی از دشمنان , صداهای انفجار ، کارفرمایان غول پیکر و یک سفر خطرناک و جذاب به جهانی شگفت انگیز آماده کنید . در این بازی شما در قالب یک ابرقهرمان به نام Wells به ایفای نقش می پردازید , کسی که خود را برای نبرد با دشمنان تا دندان مسلح کرده است . بازی دارای گرافیک 3بعدی می باشد که حال و هوای بازی های کلاسیک دهه 90 را القا می کند , بازی هایی که جنگ با سلاح در آنها یکی از نقاط قوت بازی محسوب میشد . بازی از مراحل متنوعی تشکیل شده است که هرکدام به نوعی توانایی و مهارت های کسب شده در طول بازی را به چالش میکشد .

سایر توضیحات : Wells یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی Tower Up Studios طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . سلاح ها و مهمات در بازی محدود است پس سعی کنید ناشیانه به اهداف شلیک نکنید و در صورتی که از سلاح های خود به صورت مدام بهره ببرید باید صبر کنید تا کمی سرد شده و سپس تیراندازی را از سرگیرید . بازی تنها دارای بخش تکنفره بوده و خبری از مولتی پلیر نیست .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Wells نسخه PLAZA

مشخصات بازی Wells :

نام بازی : Wells پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Tower Up Studios منتشر کننده : Tower Up Studios سبک بازی : اکشن نوع فایل : ISO لینک مرتبط : STEAM

Wells

لینک دانلود