تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر What Remains of Edith Finch نسخه HI2U

What Remains of Edith Finch مجموعه ای از داستان های عجیب و غریب در مورد یک خانواده در ایالت واشنگتن را روایت می کند . در این بازی شما در قالب شخصیتی به نام Edith به ایفای نقش می پردازید , کسی که به بررسی سابقه خانوادگیش می پردازد و سعی دارد متوجه شود که چرا او یکی از آخرین بازماندگان خانواده اش می باشد . در حین جلو رفتن در این مسیر , شما با خانه مجلل فینچ روبرو می شوید . هر داستان این امکان را برای شما فراهم می سازد تا در قالب شخصیت یکی از اعضای خانواده به ایفای نقش بپردازید که تنها چند ساعت تا لحظه مرگش باقی مانده است . با داستان های مختلف از گذشته های دور تا به امروز همراه شوید .

سایر توضیحات : What Remains of Edith Finch یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی Giant Sparrow طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Annapurna Interactive برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . گیم پلی بازی و لحن داستان بسیار متنوع تر از بازی های چنین سبکی است . تمامی روند داستان از دیدگاه اول شخصی روایت می شود و هر داستان با مرگ یکی از اعضای خانواده پایان می یابد . در نهایت , این بازی سعی دارد تا شگفتی ها و ناشناخته های جهان پیرامونمان را که به سادگی از کنارشان عبور می کنیم را به تصویر کشد . جالب است بدانید این بازی توسط Giant Sparrow یکی از بهترین تیم های بازیسازی اول شخص که شاهکار The Unfinished Swan در کارنامه شان نیز به چشم می خورد , خلق شده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر What Remains of Edith Finch نسخه HI2U

مشخصات بازی What Remains of Edith Finch :

نام بازی : What Remains of Edith Finchپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Giant Sparrowمنتشر کننده : Annapurna Interactiveسبک بازی : ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

What Remains of Edith Finch

لینک دانلود