تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Witch It v0.6.1

به روز رسانی :

96/07/02 نسخه جدید اضافه شد

Witch It یکی از بازی های مولتی پلیر بشمار می آید که در جهانی گسترده روایت می شود . بازی این اجازه را به شما می دهد تا به همراه دوستانتان و با سایر بازیکنان در سرتاسر دنیا تیمی تشکیل داده و به عنوان یکی از گروه های شکارچیان و یا جادوگران به ایفای نقش بپردازید . به عنوان یک ساحر ، این توانایی به شما داده شده است تا بتوانید اشیا را جابجا کرده و خود را در گوشه ای پنهان نمایید . یکی از بهترین راه های زنده ماندن در این بازی ، مخفی کاری و دوری از چنگال دشمنان می باشد . به عنوان یک مزرعه دار شجاع ، شما به شکار موجوداتی خواهید پرداخت که هرکدام به نحوی آسایش و آرامش شهرها را تهدید می کنند .

سایر توضیحات : Witch It یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی Barrel Roll Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . قسمتی از یک ماجراجویی مرموز را تجربه کرده اما همچنان جهانی سرگرم کننده انتظار شما را می کشد ، جهانی که شما می توانید در آن به مشاهده مناظر دلربا پرداخته ، صلح و آرامش را با تمام وجود احساس کرده و به اسرار جنگل های انبوه و خانه های جادویی چاد.گران پی ببرید .

*این بازی فاقد بخش سینگل پلیر یا تکنفره می باشد*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Witch It

مشخصات بازی Witch It :

نام بازی : Witch Itپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Barrel Roll Gamesمنتشر کننده : Barrel Roll Gamesسبک بازی : اکشنامکان بازی به صورت آنلاین : داردنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

Witch It

لینک دانلود