تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر The Witness

The Witness یک بازی در سبک ماجراجویی می باشد که توسط استودیوی Thekla, Inc ساخته شده است و توسط کمپانی Thekla, Inc برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . بازی The Witness دارای یک فضای مرموز و عجیب می باشد که بازی باز در وحله اول و هنگامی که برای اولین بار با آن آشنا می شود به سرعت با اتمسفر سنگین آن ارتباط برقرار می کند و با فضای بازی ارتباط برقرار می کند که این امر خود باعث محبوبیت سرشار این بازی در جوامع گیمینگ شده است . شما در این بازی در یک جزیره اسرار آمیز حظور دارید و هنگامی که بازی را آغاز می کنید کارکتر شما بدون اینکه هیچ خاطره ای را از گذشته خود بیاد بیاورد در این جزیره اسرار آمیز بهوش می اید و باید با بدست آوردن حافظه خود خود را از این کابوس وحشتناک نجات دهد .

سایر توضیحات : پس از اینکه شما در یک جزیره اسرار آمیز و به ظاهر خالی از سکنه بیدار خواهید شد متوجه می شوید که در این جزیره چالش ها و نکات اسرار آمیز زیادی وجود دارد که اکثر موارد ناشناخته این جزیره می توانند به راحتی شما را بکشند در نتیجه شما هر بار که به یک پازل بر می خورید با یک چالش جدید روبرو خواهید شد سیستم پازل ها در این بازی جذاب بصورت دینامیک می باشند به طوری که در هر بار وارد شدن به پازل شما با یک سیستم جدید روبرو خواهید شد که این امر خود به هرچه سخت تر شدن بازی کمک شایانی خواد کرد .

مشخصات بازی :نام بازی : The Witnessپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Thekla, Incمنتشر کننده : Thekla, Incسبک بازی : ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam

The Witness

لینک دانلود