تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر A Wolf in Autumn

بازی A Wolf in Autumn در سبک ماجراجویی می باشد که توسط استودیوی مستقل David Szymanski ساخته شده و استودیوی مذکور بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . تاریکی , بازی ترسناک در مورد دختر جوانی که خود را حبس شده در یک محیط بسته پیدا می کند و در یک جنگل شاعرانه در پاییز اتفاق می افتد .

خلاصه بازی : بعد از فرار از یک محیط محبوس دختری جوان خود را وسط یک جنگل پاییزی می یابد در ابتدا محیط اطراف او بسیار آرام به نظر رسیده و او صدای مادر خود را در میان جنگل ها می شنود اما به تدریج همه چیز به صورت نگران کننده و شومی پیش می رود و زوزه های گرگ در سرتاسر جنگل پیچیده بود . A Wolf in Autumn یک بازی ترسناک کوتاه و متکی بر روایت و قدم زدن در گوشه گوشه این جنگل می باشد . گیم پلی بازی نیز از جذابیت های خاصی برخوردار است و شما می توانید پازل های موجود را از طریق راه های مختلف و راه های منطقی قابل حل می باشد . بازی A Wolf in Autumn به گونه ای طراحی شده است تا بر روی هر سیستمی به راحتی اجرا شود .

مشخصات بازی :نام بازی : A Wolf in Autumnنام بازی (فارسی) : گرگی در پاییزپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : David Szymanskiمنتشر کننده : David Szymanskiسبک بازی : ماجراجویی
لینک دانلود