دانلود بازی کامپیوتر Wolfenstein The Old Blood

بازی کامپیوتر Wolfenstein The Old Blood یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط MachineGames طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Bethesda Softworks برای پلتفرم PC به بازار عرضه شده است . سال 1946 است و نازی ها در آستانه پیروزی در جنگ جهانی دوم می باشند . B.J. Blazkowicz تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا اتفاقات و حوادث پیش رو را به نفع متفقین رقم زند . او قرار است یکبار دیگر در شهر Bavaria حماسه آفریند . این نسخه از دو ماموریت پرهیجان و دلهره آور تشکیل شده است . در قسمت اول The Old Blood , شخصیت اصلی بازی به همراه Rudi Jäger و Den of Wolves سعی می کنند تا به همراه اطلاعات Deathshead از قلعه ولفنشتاین بگریزند . در قسمت دوم ماموریت , اسرار تاریک Helga Von Schabbs برملا خواهد شد , قهرمان داستان در طول بازی مختصاتی به دست می آورد که او را به شهر Wolfsburg می رساند درست جایی که یک باستان شناس نازی در حال تحقیقات بر روی آثاری مرموز است که در صورت موفقیت آمیز بودن تحقیقات , قدرت های تاریک باستانی از بند رها خواهند شد .

Wolfenstein The Old Blood درواقع یک بسته الحاقی تحسین شده و مستقل در سبک اول شخص اکشن است که برای طرفداران نسخه اصلی بازی Wolfenstein The Old Blood منتشر شده است . این ماجراجویی , از 8 قسمت به همراه 2 داستان به هم پیوسته تشکیل شده که هیجان ، داستانی همه جانبه و نبردی جذاب را به ارمغان می آورد . شرکت در نبردی سخت در قالب شخصیتی قهرمان به نام B.J. Blazkowicz , همراه با سلاح هایی جدید مانند bolt-action rifle و نارنجک انداز Kampfpistole که برای خنثی کردن پیشرفت ماشین جنگی نازی به کار می رود , تجربه جدیدی را برای پلیر به وجود خواهد آورد . سعی کنید از تمامی امکانات موجود در بازی استفاده کرده و تا آنجا که امکان دارد از توانمندی های بالقوه خود بهره برده و در خفا به ماموریت های خود پایان دهید . گرافیک خیره کننده , وجود انواع سلاح ها با ویژگی های منحصر به فرد , کاوش در روستاهای آلمان , استفاده از لوله های فلزی دوقلو برای بالا رفتن از دیواره قلعه , سوپر سربازان جدید ، نیروهای نخبه ، هواپیماهای بدون سرنشین و تاریک ترین و وحشتناک ترین موجودات خلق شده توسط نازی ها تنها بخشی از ویژگی های این بازی است . پیشنهاد می کنم این بازی را از دست ندهید . شما هم اکنون می توانید این بازی زیبا و جذاب را از سرورهای قدرتمند دانلود فارسی دریافت کرده و از بازی لذت ببرید .

 مشخصات بازی Wolfenstein The Old Blood :نام بازی : Wolfenstein The Old Bloodنام بازی (فارسی) : ولفنشتاین زخم کهنهپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : MachineGamesمنتشر کننده : Bethesda Softworksسبک بازی : اکشننوع فایل : ISO 

Wolfenstein The Old Blood

لینک دانلود