تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی WWE 2K18 – PC تمام نسخه ها + آخرین آپدیت

جدیدترین عنوان از سری رقابت های WWE 2K18 بار دیگر به بازار عرضه شد و با جدیدترین تغییرات این ورزش مهیج همراه است. جلد و کاور این بازی نمایانگر یکی از بهترین سوپراستارهای این مسابقات یعنی Seth Rollins است. این بازی سعی دارد تا با بهترین کیفیت و نزدیک ترین مدلسازی به رینگ واقعی هیجان را برای شما به ارمغان بیاورد. عنوان WWE 2K18 در نسخه جدید خود حالات بازی مختلفی را به این بازی اضافه نموده است. بدون شک یکی از جذاب ترین قسمت های این بازی The Road to Glory است. همچنین سیستم مسابقات این بازی نیز با تغییرات مختلفی همراه بوده است.

سایر توضیحات: بازی WWE 2K18 یکی از شاهکار های شرکت بازی سازی 2K است که توسط دو شرکت همکار به نام های Visual Concepts و Yuke’s Co., LTD برای پلتفرم ویندوز تولید و عرضه شده است. این بازی با افزایش کیفیت شبیه ساز خود به شما این امکان را می دهد تا شخصیت محبوب خود را از میان افراد مختلف و مطرح این رشته انتخاب کنید و راهی دشوار برای رسیدن به لقب سلطان رینگ را بپیمایید.

مشخصات بازی WWE 2K18 :

نام بازی : WWE 2K18 پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2017 شرکت سازنده : Visual Concepts , Yuke’s Co., LTD منتشر کننده : 2K سبک بازی : مسابقه ای – شبیه ساز نوع فایل : ISO لینک مرتبط : STEAM

WWE 2K18

لینک دانلود