تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Xmas Zombie Rampage 2 نسخه DARKSiDERS

Xmas Zombie Rampage 2 یکی از بازی های شوتر اول شخص است که در آن باید با انبوهی از زامبی ها مبارزه کنید که سعی دارند شما را بکشند . رسیدن به درخت Xmas برای ادامه به سطح بعدی تنها هدف شماست . در بازی هیچ عملکرد صحیح بهبودی وجود ندارد اما شما می توانید در تمام سطوح داروها را انتخاب کنید . شما همچنین می توانید سلاح های بیشتری را در طول راه از طریق 10 سطح پیدا کنید . موفق و مراقب باشید . ماموریتی جدید برای مارین در نظر گرفته اند . John Mood به تعطیلات رفت و شما باید جای خالی او را پر کنید .

سایر توضیحات : Xmas Zombie Rampage 2 یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی Chickenpig Software طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Texas Interactive برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . رئیس مافیا از باند شین هوو بونگ در جنوب چین ، ارتش زامبی های خود را فرستاده است . آنها هدایای Xmas از بچه های روستای NanGong را به سرقت برده اند و این خبر بدی است … متاسفم جان، هیچ جعبه لوتی در دسترس نیست، ما EA نیستیم …. ماموران ما در منطقه از شما حمایت خواهند کرد . شما سلاح ها، مهمات و داروهای جدید را از آنها دریافت خواهید کرد .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

Xmas Zombie Rampage 2 Center

مشخصات بازی Xmas Zombie Rampage 2 :

نام بازی : Xmas Zombie Rampage 2پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Chickenpig Softwareمنتشر کننده : Texas Interactiveسبک بازی : اکشن و ماجراییامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Xmas Zombie Rampage 2

لینک دانلود