تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Yooka-Laylee نسخه SKIDROW + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1396/04/21 آپدیت 1.08 نسخه SKIDROW اضافه شد.

کاوش در جهان وسیع همراه با مناظری چشم نواز و حضور شخصیت های مختلف و غیر قابل فراموش , با Yooka و Laylee همراه شوید . دو شخصیت اصلی بازی که سفر حماسی خود را برای مقابله با Capital B آغاز می کنند , کسی که سعی دارد تمامی کتاب های جهان را به تسخیر خود درآورد و شما باید از وقوع چنین اتفاقی جلوگیری نمایید . Yooka اژدهایی سبز رنگ می باشد که دارای توانایی محدودی البته در ابتدا می باشد و Laylee نام خفاشی است که Yooka را در این مسیر پرخطر همراهی می کند و در مقاطعی از بازی نیز کمک هایی به او می نماید .

سایر توضیحات : Yooka-Laylee یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی Playtonic Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Team17 Digital Ltd برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . همانطور که گفته شد شخصیت های اصلی بازی دارای توانایی و مهرات های مخصوص به خود می باشند که در صورتی که پلیر بتواند ماموریت ها را با بالاترین امتیاز به پایان رساند بازی این اجازه را به او می دهد تا توانایی های کاراکترها را بهبود بخشیده و پس از گذشت مدتی این دو شخصیت به یک تیم قدرتمند بدل می شوند که هیچ دشمنی نمی تواند در مقابلشان قد علم کند . جهان بازی باز بوده و این امتیاز به پلیر داده شده است تا با سفارشی سازی نحوه بازی , تجربه ای منحصر به فرد در میدان نبرد کسب نماید و از طرفی همین امر باعث شده تا هر بازیکن یک تجربه منحصر به خود کسب کند . ساخت موسیقی متن بازی را تیمی قدتمند متشکل از David Wise و Grant Kirkhope برعهده گرفت اند که به خوبی توانسته اند وظیفه خود را انجام دهند و شاهکاری مثال نزدنی را خلق نمایند . علاوه بر وجود بخش تکنفره , بازی از حالت های مختلفی همانند co-op و مولتی پلیر نیز پشتیبانی می کند .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Yooka-Laylee

مشخصات بازی Yooka-Laylee :

نام بازی : Yooka-Layleeپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Playtonic Gamesمنتشر کننده : Team17 Digital Ltdسبک بازی : اکشن و ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Yooka-Laylee

لینک دانلود