دانلود بازی کامپیوتر Youtubers Life نسخه PLAZA + آپدیت 1.0.4

به روز رسانی :

96/02/07 آپدیت جدید اضافه شد

آیا علاقه ای به شهرت دارید ؟ Youtubers Life این فرصت را به شما می دهد تا در یک جهان مجازی به مشهورترین فرد بدل شوید . شما می توانید با انتشار ویدئوهایی از خود و افزایش تعداد طرفداران به یکی از ثروتمندترین و مشهورترین انسان های تاریخ تبدیل شوید . حال زمان آن رسیده است تا از ابتدا آغاز کرده و شخصیتی که مورد نظرتان است را خلق نمایید و شروع به ساخت اولین کلیپ از خود در خانه پدری کنید . مدیریت زمان را از دست ندهید , در تمامی لحظات باید حواستان معطوف به کارهای روزانه تان باشد و از همه مهمتر نباید معاشرت با سایر انسان ها را از دست دهید زیرا محبوبیت شما وابسته به این فاکتور مهم است .

سایر توضیحات : Youtubers Life یکی از بازی های سبک شبیه ساز و استراتژیک است که توسط کمپانی U-Play Online طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . در حال حاضر بازی این اجازه را به شما می دهد تا در سه عرصه موسیقی , گیم و آشپزی نامی برای خود دست و پا کنید . در عرصه سرگرمی , بازی این اجازه را به شما می دهد تا با خرید کنسول های جدید و کلاسیک ، خرید عناوین مورد علاقه خود به صورت آنلاین ، دریافت آنها درب منزل و شروع به ضبط جلسات گیم پلی , خود را به عنوان یک گیمر حرفه ای مطرح سازید . آیا تابحال آرزوی تبدیل شدن به یک ستاره موسیقی در فضای مجازی را داشته اید ؟ بازی بیش از 30 ابزار و آلات موسیقی مختلف را در اختیار شما قرار داده است و این امکان وجود دارد تا در صورت حرفه ای شدن در هرکدام از آنها , ارائه فیلم های آموزشی و برپایی کنسرت وجود داشته باشد . آخرین حرفه , آشپزی می باشد که در آن , شما بهترین غذاها را به صورت اینترنتی ارائه می دهید . خرید مواد اولیه , انتخاب ابزار مناسب و گفتن دستورالعمل تنها بخشی از وظایف شماست . اوج لذت بازی در قسمت بیان توصیه های پخت و پز می باشد که بسیار جذاب و خنده دار است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Youtubers Life نسخه PLAZA

مشخصات بازی Youtubers Life :

نام بازی : Youtubers Life پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2017 شرکت سازنده : U-Play Online منتشر کننده : U-Play Online سبک بازی : شبیه ساز و استراتژیک نوع فایل : ISO لینک مرتبط : STEAM

Youtubers Life

لینک دانلود