تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Zafehouse Diaries

بازی کامپیوتر Zafehouse Diaries یکی از بازی های سبک استراتژیک , نقش آفرینی و شبیه ساز است که توسط Screwfly Studios طراحی و ساخته شده و در سال 2013 توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC به بازار عرضه شده است . Zafehouse از جمله بازی هایی است که دارای سبک وحشت زامبی و زنده ماندن است . اگر شما از جمله گیمرهایی هستید که علاقه خاصی به بازی های زامبی دارید پیشنهاد می کنیم این بازی برای شما ساخته شده است .

خلاصه داستان : کنترل در دست شماست , شهر به حال خود رها شده , شما باید پنج بازمانده که هرکدام دارای انگیزه های متضاد و روابط شکننده هستند , رهبری کنید . در این بازی از موتور بازیسازی خاصی برای تولید بازماندگان جدید ، شهرها و محتوا جدید استفاده شده است و همین امر باعث می شود تا هر ماجراجویی یک تجربه جدید برای پلیر رقم زند . همچنین بازی دارای بخش ویرایشی بوده و این اجازه را به شما می دهد تا مراحل خود را ساخته و به بازی اضافه کنید . گرافیک قابل قبول , تجربه یک داستان تازه , وجود دشمنان متنوع , امکان استفاده از استراتژی های مختلف برای بهتر شدن روابط بازماندگان و موسیقی متن گوشنواز تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد بازی است . پیشنهاد می کنم این بازی را از دست ندهید . شما هم اکنون می توانید این بازی زیبا و جذاب را از سرورهای قدرتمند دانلود فارسی دریافت کرده و از بازی لذت ببرید .

 مشخصات بازی Zafehouse Diaries :نام بازی : Zafehouse Diariesپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2013شرکت سازنده : Screwfly Studiosمنتشر کننده : Screwfly Studiosسبک بازی : استراتژیک , نقش آفرینی و شبیه سازرده سنی : +12نوع فایل : RARپیوند : Steam
لینک دانلود