تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر ZHEROS The forgotten land نسخه CODEX

Dr.Vendetta بازگشته است . مصمم برای گرفتن انتقام در قالب جوخه ZHEROS , تمام برنامه هایش شفاف است , تبدیل شدن به یکی از قدرت های جهان . قهرمانان ما تمام سرزمین را قدم به قدم زیر پا می گذرانند تا یکبار و برای همیشه بتوانند از تصمیمات شیطانی Dr.Vendetta جلوگیری نمایند . کاوش در جهانی با الهام از گنجینه ها ، سرزمین ها و اسرار شرق … یافتن متحدان جدید و راهنمایی قهرمانان برای رسیدن به مرحله نهایی و نجات کهکشان . در این نسخه شاهد اضافه شدن کاراکتر جدیدی خواهیم بود که بازی این اجازه را به پلیر می دهد تا کنترل آن را در دست گرفته و ماجراجویی خود را آغاز نمایید .

سایر توضیحات : ZHEROS The forgotten land یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی Rimlight Studios طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . 8 سطح جدید از شهرها گرفته تا ناحیه های وحشی , یک خودرو با نام تجاری جدید آماده برای نابودی سازی , اضافه شدن امکانات جدید برای گسترش زرادخانه و مبارزه با موجودات قدرتمند تنها بخشی از ویژگی های منحصر بفرد بازی بشمار می آید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر ZHEROS The forgotten land نسخه CODEX

مشخصات بازی ZHEROS The forgotten land :

نام بازی : ZHEROS The forgotten landپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Rimlight Studiosمنتشر کننده : Rimlight Studiosسبک بازی : اکشننوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

ZHEROS The forgotten land

لینک دانلود