تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Zotrix Solar Division نسخه ALiAS

نبرد علیه بیگانگان Zotrix که به دروازه های شهر نزدیک شده اند . هر ایستگاه فضای موجود در شبکه ، با خطری جدی مواجه است و فرماندهی بخش خورشیدی نیاز به کمک شما دارد تا استراتژی مناسب برای دفاع را پیاده سازی کند . این بازی در درجه اول ، یک بازی استراتژیک است همراه با مکانیکی منحصر بفرد که در آن شاهد ترکیبی از عناصر دفاعی و استراتژی در زمان واقعی همراه با عناصر هیبریدی مانند کشتی های گشت زنی و برج های ناوبری خواهیم بود . Zotrix کرمچاله ای را باز کرده است و این مسئله باعث شده تا شبکه های فضای و ایستگاه یورو به سمت آن کشیده شوند . خوشبختانه شما توانستید در آخرین لحظه عبور کنید .

سایر توضیحات : Zotrix Solar Division یکی از بازی های سبک استراتژیک و شبیه ساز است که توسط کمپانی ZeroBit Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Ocean Media LLC برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . بیگانگان در حال نزدیک شدن هستند و شما از سیستم دفاعی برای ایستگاه استفاده می کنید . این جاییست که ماجراجویی شما به عنوان استراتژیست اصلی آغاز می شود . 45 ماموریت ، 6 حالت سختی مختلف ، 15 برج ، 32 نوع متفاوت از بیگانگان و بسیاری موارد دیگر تنها بخشی از ویژگی های بازی را شامل می شوند .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

Zotrix Solar Division Center

مشخصات بازی Zotrix Solar Division :

نام بازی : Zotrix Solar Divisionپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : ZeroBit Gamesمنتشر کننده : Ocean Media LLCسبک بازی : استراتژیک و شبیه سازامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

Zotrix Solar Division

لینک دانلود