تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامیپوتر Nancy Drew Labyrinth of Lies

بازی Nancy Drew Labyrinth of Lies در سبک معمایی , فکری می باشد که توسط استودیوی Her Interactive ساخته شده و استودیوی مذکور بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . شما در این بازی پیچیده و معمایی باید مسیر خود را پیدا کنید و موانع زیادی پیش روی شما قرار می گیرد .

خلاصه داستان : متصدی موزه شما را استخدام می کند تا به او کمک کرده و خود را برای یکی از مهمترین رویدادهای سال مهیا کنید ولی در این میان آثار هنری زیادی ناپدید می گردد . آیا این ناپدید شدن ها به صورت طبیعی و بدون هدف خاصی می باشد یا اینکه یک خلافکار حرفه ای پشت ان است . به دنبال حقیقت رفته و ان را کاوش کنید و اشیای گم شده را در Labyrinth of Lies پیدا کنید . از ویزگی های Nancy Drew Labyrinth of Lies می توان به به تصویر کشیدن سبک و سیاق نمایشگاه یونانی و جزئیات فراوانی است که در این بازی مشاهده کردیم . کاوش در جهان باستانی یونان و حل پازل و معماهای گوناگون یکی دیگر از ویژگی های گیم پلی بازی Nancy Drew Labyrinth of Lies می باشد .

مشخصات بازی :نام بازی : Nancy Drew Labyrinth of Liesنام بازی (فارسی) : نانسی درو هزارتوی دروغپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : Her Interactiveمنتشر کننده : Her Interactiveسبک بازی : فکری , پازلحجم : 1.5 گیگابایتنوع فایل : ISO
لینک دانلود