دانلود بازی 10Minute Tower – PC

10Minute Tower یک بازی پازل منحصر به فرد فکری است. شما رویای خود را به عنوان یک ربات قدرتمند آغاز می کنید، با محیط زیست خود دست و پنجه نرم می کنید و برای پیدا کردن لباس های جدید و به دست آوردن توانایی های اضافی می روید. هر رویا یک پیچ و خم جدید از پازل برای کشف به ارمغان می آورد، اما قبل از اینکه از خواب بیدار شوید، وقت زیادی نگذاشته …… گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Team17 Digital Ltd یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که این بازی روی ویندوز 7 تست شده است و قابل اجراست*

10.Minute.Tower.center

مشخصات بازی 10Minute Tower:نام بازی :10Minute Towerپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Team17 Digital Ltdمنتشر کننده : SEGAسبک بازی : فکرینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

10Minute Tower

لینک دانلود