دانلود بازی 199X – PC

199X خود را به عنوان یک بازی بدون مکانیک تبلیغ می کند، که احتمالا به این دلیل است که بازی Steam Greenlight دیگری که در RPG Maker ساخته شده است، یکی دیگر از بازی های سبک Steam Greenlight است. شخصیت اصلی. باز هم، این به این دلیل است که این بهانه ای وحشتناک برای یک بازی است که با استفاده از یک وجد وحشتناک برای یک موتور بازی ساخته شده است. نه تنها این، بلکه توسعه دهنده این بازی، دارای امتیاز کامل برای تجربه این تعامل دو ساعته است. اگر چه (sic) تنها 2 دلار آمریکا است، اما هنوز هم نفرت انگیز است. کمپانی بازی سازی Evan Tognotti یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

199X.center

مشخصات بازی 199X :نام بازی : 199Xپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : Evan Tognottiمنتشر کننده : Evan Tognottiسبک بازی : ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

199X

لینک دانلود