تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی 2Planets Fire and Ice – PC

تجربه ای که می تواند سریع ترین بازی تمام وقت شما باشد. 2Planets Fire and Ice! تقریبا 140 سطح با اهداف متنوع تضمین می کند بدون توقف بازی سرگرم کننده! با گرافیک HD شگفت انگیز، این بازی به شما امکان انتخاب دو حالت مختلف بازی را می دهد: با خنک کردن و روشن کردن سطوح در سرعت خود در جهان یخ، یا خودتان را در صندلی داغ در برابر ساعت تیک تاک روی سیاره ی آتش قرار دهید. سطوح هیجان انگیز را با پاکسازی رنگ مشخصی از زمین بازی، برجسته کردن جواهرات ویژه به انتهای هیئت مدیره، تنظیم جواهرات در موقعیت های خاص و یا تنظیم کردن حداکثر انفجار ممکن که ممکن است کار کنید و بسیار بیشتر تلاش کنید!

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

2Planets.Fire.and.Ice.center

مشخصات بازی 2Planets Fire and Ice:نام بازی :  2Planets Fire and Iceپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : rokaplayمنتشر کننده : rokaplayسبک بازی : فکرینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

2Planets Fire and Ice

لینک دانلود