تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی 30Seconds To Jail – PC

30Seconds To Jail یک بازی فکری در مورد یک شخص است، که یک کیسه ای از مواد مخدر را دریافت می کند. شما 30 ثانیه دارید تا چگونگی خلاص شدن از آنها را بیابید و به زندان نروید. از تغذیه زودگذر تا سگ تا بتوانید در مراسم عروسی فراخوان روح باب مارلی شرکت کنید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Egor Magurin یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

30.Seconds.To.Jail.center

مشخصات بازی 30Seconds To Jail:نام بازی :30Seconds To Jailپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2018شرکت سازنده :Egor Magurinمنتشر کننده :Indovers Studioسبک بازی : فکرینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

30Seconds To Jail

لینک دانلود