تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی A Haunting Witching Hour – PC نسخه Early Access

A Haunting: Witching Hour یک داستان سرایی VR / Non  و VR با تجربه ترسناک تاریکی و بقای ناامید کننده است. یک تجربه همه جانبه پیدا می کنید. بازیکنان با کشف و شرکت در یک داستان غنی که در گوشه های تاریک از طبیعت انسان قرار گرفته است رو برو می شوند. این بازی در قسمت های مختلف پخش خواهد شد و به بازیکنان اجازه می دهد تا از طریق محتوای دانلودی که در آن کوهپیمایی قسمت قبلی متوقف شده است، رمز عبور پیچیده را باز کند. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Enyx Studios یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

A.Haunting.Witching.Hour.center

مشخصات بازی A Haunting Witching Hour:نام بازی :A Haunting Witching Hourپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2017شرکت سازنده :Enyx Studiosمنتشر کننده :Enyx Studiosسبک بازی : ترسناک، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

A Haunting Witching Hour

لینک دانلود