تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی A Plot Story – PC

دختر لیلی می خواهد انتقامش را از یک مرد عجیب و غریب به نام پیتر بگیرد. او نیاز دارد که به عمارت دوشس برود و از مقالات او سرقت کند. ورود به عمارت، لیلی می یابد که دوشیزه مشغول سحر و جادو سیاه و سفید است و توطئه علیه پادشاه است. حالا لیلی باید برنامه های حیله گر دوشس را مختل کند و پادشاهی را از هرج و مرج نجات دهد. A Plot Story عنوان یکی از بازی های پرطرفدار سبک فکری است که در سال 2017 توسط کمپانی بازی سازی Shaman Games Studio ساخته شده است. این بازی دارای محیطی جذاب و جالب است که هر پلیری را می تواند مجذوب خود کند. محیط گرافیکی این بازی بر خلاف این که چندان طبیعی به نظر نمی رسد ولی تا حد امکان سعی شده است که جزئیات فراوانی در آن گنجانده شود. کمپانی بازی سازی Shaman Games Studio در سالهای آتی با تولید عناوین زیادی از بازی ها در سبک های مختلف باعث شده تا علاقه مندان خاص خود را مجذوب گیم پلی بازی های خود کند. این کمپانی در نشست های بین المللی نقد و بررسی بازی ها که هر سال برگذار می شود توانسته افتخاراتی را نیز کسب نماید. بازی معرفی شده دارای گیم پلی سبک و ساده ولی دوست داشتنی است. اگر شما نیز دوستدار این سبک از بازی ها هستید پس پیشنهاد می کنیم به هیچ عنوان این بازی زیبا را از دست ندهید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

A.Plot.Story.center

مشخصات بازی A Plot Story:نام بازی :  A Plot Storyپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Shaman Games Studioمنتشر کننده : Shaman Games Studioسبک بازی : فکرینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

A Plot Story

لینک دانلود