تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Abalone – PC

بازی Abalone یک بازی بسیار زیبا و جذاب در سبک بازی های فکری و استراتژی است. این بازی نسخه جدید خود را با گرافیک زیبا و با نام تجاری جدید با الهام از آخرین نسخه بازی استراتژیک مشهور به همین نام ارائه کرده است. Abalone یکی از بهترین بازی ها در حدود 30 سال گذشته بوده است که به خاطر محیطی شش ضلعی و مرمرهای سیاه و سفید شناخته شده است. هدف این بازی ارائه محیطی انتزاعی ساده است. سنگ های مرمر سفید و سیاه مهره های این بازی هستند که شما باید از آنها استفاده کنید. حریف خود را تحت فشار قرار دهید! اما مراقب باشید. این بازی چندان هم آسان نیست که شما در آن استاد باشید. بنابراین فکرتان را به کار بیاندازید تا حربف خود را به چالش بکشید!

سایر مشخصات بازی: یک طرح حمله را ایجاد کنید تا سنگ مرمر حریف خود را از روی تخته بردارید. در هر نوبت، شما می توانید یک فضای را در هر جهت با 1، 2 یا 3 تیله ردیف حرکت دهید. هنگامی که شما در موقعیت Sumito هستید (یعنی زمانی که سنگ مرمر شما هر دو بیشتر از تعداد سنگ مرمر حریف و در تماس با حریف خود است) شما می توانید ماربلز خود را خارج کنید! به عنوان مثال در زمانی شما این کار را انجام می دهید که شما نیاز به سه تیله سیاه برای تحت فشار قرار دادن یک یا دو سنگ مرمر سفید دارید. هیچ عجله ای در کار نیست. بهتر است وقت خود را ذخیره کنید و از هر فرصتی برای فکر کردن استفاده کنید زیرا یک حرکت شتابزده می تواند شما را در موقعیت بد قرار دهد و اجازه دهد پیروزی را از طریق انگشتان خود به حریفتان هدیه دهد!

Abalone.center

مشخصات بازی Abalone:نام بازی :  Abaloneپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : آوریل 2014شرکت سازنده : Games Upمنتشر کننده : Asmodee Digitalسبک بازی :استراتژیک، فکرینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Abalone

لینک دانلود