تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Absence – PC نسخه ALiAS

بازی Absence یک بازی ترسناک و اکشن است که باعث می شود شما در طول بازی به هیچ چیز جز تمام کردن آن و پیدا کردن راه خروج نیاندیشید. همه چیز در اطراف شما به طرز عجیبی ترستاک و خوف آور است. در این بازی شما ابتدا در یک حمام بیدار شده ای. فقط می دانید که کسی به دفتر اصلی رفته است تا به شما کمک کند. نگاهی به اطراف خود می اندازید، یادتان می آید که برای دیدار با دوستان خود در دفتر خودتان برنامه ریزی کرده بودید. یک حس عجیب و غریب از چیزی است که در اطراف شما گم شده است به شما انتقال می یابد. اینجا چه کار می کنید؟ اینجا کجاست؟ آیا می توانید به یاد داشته باشید که شما چه کسی هستید؟ چه کسی شما را به اینجا آورده است؟ می توانید به دفتر خود بازگردید؟ یا می توانید راه خروج از این مکان ترسناک را بیابید؟ آیا می دانید چه چیزی را از دست داده اید؟ یا در طول مسیر سردرگم خواهید ماند؟ این سر و صدا چیست؟

سایر مشخصات بازی: در این بازی شما مدام در حال شوکه شدن هستید. نمی دانید چه اتفاقی برایتان افتاده. حتی نمی دانید چه اتفاقی قرار است برایتان بیافتد. شما کجا هستید. این مهمترین سوالی است که شما در طول بازی به آن می اندیشید. آیا می توانم از این مکان خارج شوم؟ در این مکان شما باید راه خروج را بیا بید. با استفاده از چیزهایی که در محیط وجود دارد برای خودتان سلاح درست کنید تا در مواقع خطر بتوانید از آنها استفاده نمایید. چه کسی شما را به اینجا آورده؟ این یکی دیگر از آن سوالاتی خواهد بود که مدام ذهن شما را درگیر خواهد نمود. اگر شما نیز می خواهید هیجان و ترس واقعی این بازی را بچشید، پس آن را از دست ندهید!

https://download.ir/topics/games/pc-gamee/first-persion/

مشخصات بازی Absence:نام بازی :  Absenceپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Samuel Spragueمنتشر کننده : Samuel Spragueسبک بازی : اکشن، ترسناکنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Absence

لینک دانلود