تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Absoloot – PC

بازی Absoloot یک بازی زیبا و جذاب در سبک بازی های اکشن و ماجراجویانه است. این بازی یک بازی با مکانیک بازی آشنا است که شما را به مقابله ی سرگرم کننده از چهار طرف متضاد (باستان شناسان از Winfield، Hellocreeps، Kwade Bende، P.R.M.D.) قرار می دهد. هدف این بازی رویارویی یک گنج است! هر تیم تلاش می کند تا گنج دیگران را بدست آورد. شما باید حمله کنید و محافظت کنید، فرار کنید و تعقیب کنید، مقابله کنید و گنج خود را بدست آورید. این بازی دارای چندین حالت بازی (کلاسیک و ویژه) است. شما با deathmatch، شکار گنج، قتل پادشاه و بسیاری دیگر مواجه خواهید شد. همه این ها بر روی ده ها نقشه قرار می گیرند، هر کدام از آنها به مکان تیم (سالن، قلعه، گوسفند، هرمی) اشاره می کند.

سایر مشخصات بازی: هر طرف مبارزه دارای سه قهرمان است که می تواند برای بازی انتخاب شود. هر قهرمان دارای سلاح و ویژگی های جسمانی (سرعت، سلامت و دیگر موارد) است، بنابراین انتخاب یک قهرمان یا دیگر می تواند بخشی از تاکتیک های شما در حالت های مختلف رقابت باشد. اما فراموش نکنید که مهمات و سطح سلامت خود را در نظر داشته باشید! این بازی برای شما و سرگرم کننده است و برای بازی با دوستانتان در یک کامپیوتر یا دو، سه یا چهار سیستم طراحی شده است. لطفا توجه داشته باشید که برای بازی سه یا چهار بازیکن در یک رایانه شما باید یک بازی یا دو یا چند بازی داشته باشید. همچنین بازی پشتیبانی چند نفره آنلاین برای مبارزه با بازیکنان دیگر از راه دور باید مورد توجه باشد.

Absoloot.center

مشخصات بازی Absoloot:نام بازی :  Absolootپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Latinas Tomatosمنتشر کننده : Dagestan Technologyسبک بازی : اکشن، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Absoloot

لینک دانلود