تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Adorables – PC

بازی Adorables یک بازی ورزشی زیبا برای علاقه مندان به بازی هایی در این سبک است. این بازی برای همه چالش برانگیز است. گیمرها از مراحل دشواری باید عبور کنند. آرامش در این بازی با آهنگ بی نظیر آن باعث تمرکز هرچه بیشتر بازیکنان می شود. پلتفرم این بازی به گونه ای است که می تواند هر گیمری را با هر سبکی که علاقه مند است، تا ساعت ها سرگرم نگه دارد. این بازی مراحل مختلفی دارد که در ابتدا به آسانی پیش می رود. اما ادامه راه به همین راحتیها هم نیست! بازیکن باید تلاش کند تا بتواند مراحل مختلف را به گونه ای به اتمام برساند که بیشترین امتیاز را از آن خود نموده و بتواند خود را در مراحل سختی که پیش رویش است بیازماید. این بازی بسیار سرگرم کننده است. پس اگر شما نیز به این سبک از بازی ها علاقه مند هستید پس پیشنهاد می کنیم این بازی را از دست ندهید.

سایر مشخصات بازی: موجودات جالب دنیا … وارد شدند … و می خواهند بازی کنند! در Adorables شما می توانید با 3 شخصیت جالب کاملا قابل تنظیم در 6 بازی مختلف داشته باشید. بازی در برابر دوستان خود، جمع آوری سکه ها، شخصیت های خود را سفارشی کنید و مسابقات و یا مراسم تور جهانی را برنده شوید. Adorables برای شما بسیار سرگرم کننده است، از دست ندهید! اما مراقب باشید، بسیار اعتیاد آور است.

Adorables.center

مشخصات بازی Adorables:نام بازی :  Adorablesپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : White Rabbit Gamesمنتشر کننده : White Rabbit Gamesسبک بازی : ورزشینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Adorables

لینک دانلود