دانلود بازی Adventure Delivery Service – PC

بازی Adventure Delivery Service یک روگلوئیت بازی اکشن-ماجراجویی روبه رو است. شما یک فرد تحویل بازی می کنید که باید بسته هایی را که توسط هیولاها به سرقت رفته اند را بازیابی کنید و در زیرزمین عمیق زندان ها پنهان شوید. در زیر سبک بازی، یک چالش پیچیدگی دشوار است. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Miller Tinkerhess یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

Adventure.Delivery.Service.center

مشخصات بازی Adventure Delivery Service:نام بازی : Adventure Delivery Serviceپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Miller Tinkerhessمنتشر کننده : Miller Tinkerhessسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Adventure Delivery Service

لینک دانلود