تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی AfterTime – PC

بازی AfterTime یک بازی زیبا و مهیج در سبک بازی های ماجرایی است. این بازی شما را به مدیریت زمان و یا استفاده از آن برای اهداف خود شما آموزش می دهد. در این بازی زمان خود را در برابر کارتان شما می یابید که باید با آن مقابله کرده و کنترلش کنید. شما زمان را به مقدار محدودی در اختیار دارید که باید از آن به نحوه احسن استفاده کنید. خوردن روح ها برای اضافه کردن وقت خود از جمله ویژگی های این بازی است ولی مراقب باشید از تله ها که می تواند از شما را از ارزشمند ترین چیز که می خواهید به آن برسید باز دارد جان سالم به در ببرید … در این بازی ما با یک پلتفرم ساده و کلاسیک با گرافیک خوب روبرو هستیم که می تواند ساعت ها ما را سرگرم کند.

سایر مشخصات بازی: در این بازی زیبا و جذاب شما نقش یک شکارچی روح را دارید که باید روح ها را برای ذخیره و افزایش زمان خود شکار کنید. در وااقع شما از روح ها استفاده می کنید! در این بازی شما یک هدف مشخص دارید که میخواهید به آن برسید. ولی زمانیکه در اختیار دارید برای رسیدن به هدفتان کافی نیست بنابراین شما با تغذیه از روح ها زمان خود را افزایش می دهید. اما در این راه موانعی نیز وجود دارند که باعث می شوند شکار و رسیدن به هدف چندان هم کار راحتی نباشد. بابراین در طول مسیر مراقب تله هایی که برای شما تعبیه شده است باشید.

AfterTime.center

مشخصات بازی AfterTime:نام بازی :  AfterTimeپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Atriagamesمنتشر کننده : Atriagamesسبک بازی : ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

AfterTime

لینک دانلود