تبلیغات
فیلم ممنوعه

فیلم ممنوعه

ممنوعه داستان سه نسل را به صورت همزمان و پیوسته روایت میکند، از دغدغه های امروز جوانان تا آسیب مسائل روز خانوادگی و اجتماعی…

شانس

تبلیغات
بازی زولا

Zula-banner-ads

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند

Zola-signup_ads

دانلود بازی Air battle World War 1.0.15 برای اندروید + مود

بازی های موبایل معمولا در سبک های مختلفی وارد بازار میشوند اما پس از مدتی نسخه های مشابه از یک سبک روانه بازار هدف میشوند و همین مسئله باعث میشود که تعداد بازی های با کیفیت افت چشمگیری پیدا کند. موضوع بازی نیز از جمله مباحثی است که در انتخاب بازی و جذابیت بازی نقش اساسی بازی میکند. در این پست قصد داریم تا یک بازی با حال و هوای قدیمی ام گرافیک زیبا و چشمگیر به شما معرفی کنیم. Air battle World War از جمله بازی هایی است که هم از نظر گیم پلی و هم از نظر گرافیک، صدا و کاراکتر ها جزو بازی های بسیار خوب محسوب میشود.

سایر توضیحات: بازی Air Battle World War به شما امکان سفر با هواپیما به حدودا یک قرن پیش را میدهد. در این بازی شما نقش یک خلبان شجاع را به عهده دارید که طی نبردهایی جذاب به کمک همرزمان خود میروید. در این بازی شما میتوانید طبق سلیقه خود از هواپیماهای جنگی مختلفی استفاده کنید اما باید به قضیه توجه داشت که انتخاب هوشمندانه ی هواپیما برای هر مرحله ضروری است و پیروزی شما در میدان نبرد به این انتخاب بستگی دارد. از طرفی بیش از 50 مرحله جذاب نیز در این بازی جذاب توسط کمپانی mobirix برای شما طراحی شده است و هوش شما را به مبارزه می طلبد.

در این بازی شما امکان خریداری و به روز کردن جنگنده های خود را دارید و میتوانید سلاح های مختلفی را برای خود خریداری کنید.

air battle world war

ویژگی های اصلی بازی:

گرافیک بسیار زیبا

موسیقی متن مناسب نسبت به مراحل مختلف

وجود بیش از 18 نوع جنگنده بر اساس داستان واقعی

40 مرحله عادی + 14 مرحله ویژه

وجود آب و هوای مختلف برای مراحل مختلف

و…

Air Battle: World War

لینک دانلود