تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Air Hockey – PC

عنوان برای خودش صحبت می کند – این هاکی هوایی است. شما یک کاپیتان، مهاجم و دروازه دارید، از آنها استفاده کنید. حریف همان کار را خواهد کرد. تنوع بازی به دلیل ویژگی های زیر به دست می آید. بازی Air Hockey یک بازی بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های ورزشی است که در سال 2017 توسط کمپانی بازی سازی مطرح Standby تولید و توسط ابن کمپانی منتشر گردید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Standby یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که این بازی روی ویندوز 7 تست شده است و قابل اجراست*

Air.Hockey.center

مشخصات بازی Air Hockey:نام بازی : Air Hockeyپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Standbyمنتشر کننده : Standbyسبک بازی : ورزشینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Air Hockey

لینک دانلود