تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Airport Simulator 2019 – PC نسخه SKIDROW

بازی Airport Simulator 2019 یک بازی بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های شبیه سازی است که در سال 2018 توسط کمپانی بازی سازی مطرح Toplitz Productions”,”ALTUMVI تولید و توسط کمپانی Toplitz Productions منتشر گردید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. با شروع کار به عنوان کارکن فرودگاه در این بازی شبیه ساز به یکی از قهرمانان در این شغل تبدیل شوید . این بازی به شما تجربه های هیجان انگیز و متفاوتی را در زمینه حمل و نقل هوایی در یک فرودگاه بین المللی بزرگ و کنترل ترافیکر هواپیما و وسایل نقلیه یخ زدایی و … می دهد . در این بازی در مجموع 5 نوع هواپیمای محبوب و 14 وسیله نقلیه در اختیار خواهید داشت تا طیف گسترده ای از وظایف مختلف در سطح فرودگاه را انجام دهید . وظایف باید کاملا انجام شوند , هوا ابری باشد یا آفتابی , روز باشد یا شب فرق نمی کند .

سایر مشخصات بازی: به یاد داشته باشید که حتی کوچکترین تاخیر در عملیات پرواز نیز به قیمت بزرگی به شما تمام خواهد شد . اطمینان حاصل کنید که هواپیما ها به طور کامل سوخت گیری کرده و با بارگیری محموله ها از فرودگاه بلند می شوند . به کمک ماشین آلات مختلف, هواپیما ها را به محل پارک شان راهنمایی کنید و مسافران را با اتوبوس های فرودگاه حمل و نقل کنید . وقتی که آب و هوا شروع به سرد شدن کرد , مهارت های شما با برف و یخ امتحان می شوند . با مهارت های مدیریتی خود در تلاش باشید تا با نیاز های روزافزون و فشار های ترافیک هوایی مقابله کنید تا به یک کارکن موفق تبدیل شوید.

Airport.Simulator.2019.center

مشخصات بازی Airport Simulator 2019:نام بازی :  Airport Simulator 2019پلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Toplitz Productions”,”ALTUMVIمنتشر کننده : Toplitz Productionsسبک بازی : شبیه سازنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Airport Simulator 2019

لینک دانلود