تبلیغات
تبلیغات

معرفی بازی Albert and Otto The Adventure Begins برای PS4

در اولین قسمت از این بازی که با عنوان The Adventure Begins منتشر شده است ، پلیر به داخل جهانی مرموز و فراموش نشدنی پرتاب می شود که در آلمان سال 1939 روایت می شود و کاراکتر اصلی بازی باید در جستجوی یک دختر مرموز با گوش های خرگوشی باشد . سرنخ هایی در طول بازی وجود دارد که در سرتاسر بازی پراکنده شده و پیدا کردن آنها می تواند شما را در رسیدن به هدفتان کمک کند . در این بازی تنها نخواهید بود ، Otto کاراکتری خرگوشی است که دخترک داستان ما در قالب آن عروسک ظاهر شده و شما را راهنمایی می کند . شما باید از آلبرت و اتو به نحوی خلاقانه برای عبور از یک جهان فراموش نشدنی استفاده کنید .

سایر توضیحات : Albert and Otto The Adventure Begins یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی Kbros Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Digerati برای کنسول PS4 روانه بازار شده است . در ابتدای داستان ، آلبرت می تواند شلیک و پرش کند در حالی که اتو می تواند از شکاف های تنگ عبور کند و سوئیچ های قدرت را نگه دارد . اما اگر آنها در کنار هم قرار گیرند ، مهارت هایشان افزایش پیدا کرده و قادر به انجام هرکاری مانند پرش دوگانه ، کنترل جریان الکتریکی و بسیاری موارد دیگر خواهند بود . تمامی تصمیمات و نحوه کنترل اتو در اختیار و اراده شما قرار دارد ، بازی این امکان را به شما می دهد تا اتو را با خود همراه داشته باشید و یا با کنترل از راه دور برای حل پازل از آن استفاده نمایید . طبق گفته سازندگان بازی ، تمامی اتفاقات و محیط گرافیکی بازی از وقایع تاریک در تاریخ ما الهام گرفته شده است . Albert and Otto قرار است در 3 قسمت منتشر شود که هرکدام 2.5 تا 3 ساعت گیم پلی را شامل می شوند .

Albert and Otto The Adventure Begins Center

مشخصات بازی Albert and Otto The Adventure Begins :

نام بازی : Albert and Otto The Adventure Beginsپلتفرم : PS4زبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Kbros Gamesمنتشر کننده : Digeratiسبک بازی : اکشن و ماجرایینوع فایل : –رده بندی سنی : +10لینک مرتبط : –

Albert and Otto The Adventure Begins

لینک دانلود