تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی All Evil Night – PC

All Evil Night. از شهر، پیام های متعدد در مورد هیولاها که خیابان ها را آب گرفتند و درخواست کمک می کنند. شما به منظور بررسی آنچه اتفاق می افتد هدایت می شوید. در جاده ای که تحت سنگ کوه قرار می گیرید و چیزی را به طور ناگهانی در جاده می کوبید. بازسازی شده، متوجه میشوید که هزینه های وحشتناکی در جاده ها وجود دارد، چیزی که هیچ وقت نباید برای آن ملاقات کنید. چیزی که از لحاظ دور از شبیه انسان است، در شب ناپدید می شود. بدون داشتن فرصتی برای رانندگی بیشتر، تصمیم می گیرید که آنچه را که می خواهید پیدا کنید این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Mikhail Ramanouski یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که این بازی روی ویندوز XP تست شده است و قابل اجراست*

All.Evil.Night.center

مشخصات بازی All Evil Night:نام بازی :All Evil Nightپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2017شرکت سازنده : Mikhail Ramanouskiمنتشر کننده : Mikhail Ramanouskiسبک بازی : اکشن، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

All Evil Night

لینک دانلود