تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Anarcute – PC

Anarcute یک بازی بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های اکشن است که در سال 2018 توسط کمپانی بازی سازی مطرح Anarteam تولید و توسط همین کمپانی منتشر گردید. این ها زمان تاریکی هستند گروهی از شرکت های شرور، شهرهای بزرگ جهان را گرفته اند. آنها کنترل رسانه ها را گرفتند، پلیس را شستشوی مغزی و در حال حاضر بدون هیچ زحمتی زندگی شهروندان را از ارتفاع آسمان خراش های خود اعمال می کند. الآن وقت عمله! کنترل انقلاب را به مواجهه با گشت و گذار وحشتناک Brainwash که در جهان غالب است، کنترل کنید. کمپانی بازی سازی Anarteam یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

Anarcute.center

مشخصات بازی Anarcute:نام بازی :  Anarcuteپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Anarteamمنتشر کننده : Anarteamسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Anarcute

لینک دانلود