تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Ancient Rush 2 – PC نسخه CODEX + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1397/04/06 آپدیت جدید 2.12 اضافه شد.

افسانه های قدیمی، امپراطوری فراموش شده ی اوزولان (Ozolan) را احاطه کرده اند. آنها داستان هایی در مورد چولوا، فرمانروای پیشین شهر اوزولان می گویند که گفته می شود خودش را در گنجینه ی عظیمش دفن کرده است. اما پس از سقوط اوزولان، هیچ کس تابحال چیزی در مورد این امپراطوری و پادشاهش نشنیده است. تا به امروز تنها افسانه هایی از آن زمان باقی مانده و داستان هایی را در مورد آن نقل می کند. شما برای اینکه حقیقت داستان امپراطوری اوزولان و فرمانروایی چولوا را کشف کنید، باید یک ماجراجویی حماسی را در مرکز دنیای کوتوله های افسانه ای شروع نمایید و به شمال اروپا سفر کنید. شما در طول این بازی ماجراجویی، یک کوتوله ی شجاع به نام رونار (Runar) را در سفر به اوزولان همراهی می کنید. شما نیاز دارید تا از قدرت جادویی خود برای تخریب موانع استفاده کنید و مهارت های خود را برای افزایش قدرت و هوش رونار بکار ببرید. این ماجراجویی در 10 صحنه و مجموعا در 50 مرحله اتفاق می افتد و تجربه های شگفت انگیزی را برایتان به ارمغان می آورد. آیا آماده اید تا افسانه اوزولان را دنبال کنید و راز گنجینه ی چولوا را برملا سازید؟

سایر مشخصات بازی: Ancient Rush 2 یک بازی مرتب سازی با استایل کلاسیک و اجرای مدرن می باشد و مخصوص علاقه مندان به این سبک از بازی ساخته شده است. گیمرهای حرفه ای به سختی می توانند متوجه شوند که به دنبال چه چیزی در بازی می گردند. این بازی سعی دارد تا تجربه ای آرام و سرگرم کننده را برای شما فراهم کند و در عین حال، نیاز گیمرهایی که به دنبال یک ماجراجویی کوچک هستند را نیز برطرف نماید.

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

 Ancient Rush 2 center

مشخصات بازی Ancient Rush 2 :نام بازی : Ancient Rush 2پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : می 2018شرکت سازنده : Heideland GameWorksمنتشر کننده : Heideland GameWorksسبک بازی : اکشن، ماجراجویی، مرتب سازینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Ancient Rush 2

لینک دانلود