تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Ancient Warfare 3 Alpha v0.36.2 – Early Access برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/03/19 نسخه Ancient Warfare 3 Alpha v0.36.2 - Early Access اضافه شد.

Ancient Warfare 3

در واقع نسخه توسعه یافته قسمت دوم این بازی جذاب می باشد تا تجربه ای جدید و تازه را برای کاربر به ارمغان آورد. در این بازی می توانید در دریایی از صحنه های اکشن و قابلیت های بسیار برای شخصی سازی کردن شیرجه بزنید و لذت ببرید. شما می توانید حالت های مختلف بازی مانند Deathmatch، مرحله ای و هدف گذاری، حالت فتح و غلبه بر دشمن، حالت زامبی، جنگ و… را انتخاب کنید. همچنین می توانید سناریوی بازی خود را در قسمت custom battle editor به شکل مورد نظر خود تنظیم کنید و بنویسید! قادرید نقش خود را در بازی تعیین کنید، به تغییر در محیط دست بزنید، محل های خاص را برگزینید، توانایی ها و قابلیت های خود را تعیین کنید و به نبرد و جنگ بپردازید و لذت ببرید. در

 بازی Ancient Warfare 3

می توانید محتوا را از هر نوعی مانند دوره های دیرینه سنگی، قرون وسطی، جنگ جهانی اول و دوم انتخاب کنید و به کاوش در دنیا بپردازید و تفاوت های بین زمان ها و سلاح ها را ببینید و درک کنید. شما به عنوان بازیکن می توانید از یک شمشیر برای تکه تکه کردن دشمن خود استفاده کنید و یا از یک باتون برای شکست آنها و یا حتی با استفاده از اسلحه و تیر و کمان و RPG به سمتشان شلیک کنید. در این بازی که حالت ها و قسمت های مختلف با انواع سلاح ها و محیط ها در نظر گرفته شده است می توانید از بیش از 150 قابلیت و محیط و بیش از 300 یگان مختلف استفاده کنید و از گیم پلی و گرافیک زیبای بازی لذت ببرید.
نام: Ancient Warfare 3
حجم فایل: 398 مگابایت
شرکت سازنده: Jannik Nickel
تاریخ انتشار: 2017
امتیاز استیم: 9
ورژن: v0.36.2
نسخه: Early Access
آپدیت: June 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - شبیه ساز - استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Jannik Nickel
رمز فایل: www.download.ir

Ancient Warfare 3 Alpha v0.36.2 - Early Access

Ancient Warfare 3 is a complete redevelopment of the second part to improve the experience from the core of the game. Dive into a huge sandbox full of action and customization! Choose from different gamemodes like Deathmatch, reach point, conquest, king of the hill, zombie survival and more. Create you own scenarios in the custom battle editor. Choose your rules, change the environment, place units, objects or traps, choose your equipment or just relax and spectate a battle.

لینک دانلود