تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Angvik – PC

Angvik یک بازی اکشن پلت فرم پی سی است که در سرزمین شاد، اما بیرحمانه است. قلعه توسط یک وحشی گرفته شده است و هیچ کس دیگر شجاعت برای مقابله با او را ندارد. پس از گرفتن ابزار پدر خود را و راه رفتن در یک سفر شگفت انگیز! و شما تنها نیستید: شما می توانید پرندگان و اقلام بسیاری را برای کمک به شما در طول راه پیدا کنید، و شما می توانید انواع موجودات برای مبارزه نیز هست. اما گام خود را تماشا کنید! شما تنها یک زندگی دارید، بنابراین اگر شما مردید، مرده اید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Alastair John Jack یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

Angvik.center

مشخصات بازی Angvik:نام بازی :  Angvikپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2014شرکت سازنده : Alastair John Jackمنتشر کننده : Alastair John Jackسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Angvik

لینک دانلود