دانلود بازی کامپیوتر AO International Tennis PROPER تمام نسخه ها

به روز رسانی :

1397/04/24 نسخه کم حجم FitGirl اضافه شد.

AO International Tennis یکی از بهترین بازی های شبیه ساز بازی تنیس است که در آن به تمام عوامل مختلف در بازی تنیس اشاره شده است و می تواند جزئیات بسیار ریزی را در این بازی مشاهده کرد. در این بازی از چهره بازیکنان بسیار معروف به صورت 3 بعدی عکس گرفته شده است و طراحی چهره ها بسیار به بازیکنان اصلی نزدیک است. همچنین وجود موارد مختلف نظیر استادیوم های مختلف در این بازی شما را وجد خواهد آورد چرا که بهترین آنها در این بازی گنجانده شده است. البته شما می توانید تغییرات خود را این تمام عوامل جابی بازی اعمال کنید و ایده های خود را نیز پیاده سازی کنید.

سایر توضیحات: بازی AO International Tennis جدیدترین نسخه از سری بازی های شبیه ساز تنیس است که از آن می تواند از ویژگی های یک تیم موفق برای تولید بازی یاد کرد. در این بازی تمام تلاش تیم بر این نکته معطوف بوده که شباهت بازی به نسخه اصلی و واقعی آن افزایش یابد. بازی AO International Tennis توسط شرکت Big Ant Studios تولید و به بازار عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

مشخصات بازی AO International Tennis :

نام بازی : AO International Tennisپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Big Ant Studiosمنتشر کننده : Big Ant Studiosسبک بازی : ورزشینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

AO International Tennis

لینک دانلود