تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Apex Construct – PC

Apex Construct در Apex Construct به آینده سفر کنید. جایی که در آن ربات ها به صورت بی رحمانه در نتیجه آزمایشات بشر پرسه می زنند و جولان می دهند. این موجودات مصنوعی و ساخته شده به دنبال تسلط و چیره شدن بر دنیای خود هستند. شما باید با استفاده از عقل و توانایی های مبارزه خود به صورت همزمان برای زنده ماندن استفاده کنید. این بازی در سبک بازی های اکشن و ماجراجویی می باشد که شما به عنوان نقش اول بازی ایفای نقش می کنید. سرنوشت نسل انسان ها به شما وابسته است! هنوز آخرین انسان زنده می باشد و نفس می کشد! به دنیایی زیبا و در عین حال خطرناک قدم بگذارید. جایی که دو قدرت بزرگ در درگیری با یکدیگر گیر کرده اند و همچنان درگیرند.

سایر مشخصات : در بازی Apex Construct شما به عنوان تنها انسان زنده باید بسیاری از مناطق مخفی و کشف نشده را جستجو و به حل معماها بپردازید و به تدریج پی ببرید که چه چیزی باعث انقراض نسل انسان ها و موجودات شده است. از سیستم سلاح های انعطاف پذیر با کارایی و دقت بسیار عالی استفاده کنید تا با مجموعه ای گسترده از موجودات مصنوعی که توسط Mothr ایجاد شده اند، درگیر شوید. هر ماموریتی را از پایگاه قابل تنظیم خود آغاز کنید تا مسیرهای کشف نشده را بیابید و ادامه دهید. منابع به دست آمده را صرف تقویت و به روز کردن تجهیزات جنگی خود کنید و دستاوردهای خود را به رخ دیگران بکشید.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

Apex.Construct.center

مشخصات بازی Apex Construct :نام بازی : Apex Constructپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 20Mar, 2018شرکت سازنده : Fast Travel Gamesمنتشر کننده : Fast Travel Gamesسبک بازی : اکشن، ماجراجوییامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Apex Construct

لینک دانلود